Dodijeljene nagrade za prepoznatljiv kvalitet i razvoj domaćeg proizvoda

By 28. марта 2018. Nekategorizovano No Comments

Privredna komora Republike Srpske, u okviru 15. tradicionalne manifestacije „Izbor najuspješnijih u privredi Republike Srpske za 2017. godinu“, dodijelila je danas u prostorijama Komore priznanja u kategoriji za „Prepoznatljiv kvalitet i razvoj domaćih proizvoda“.

Privredna komora, devetu godinu zaredom realizuje svima već dobro poznati projekat promocije domaće proizvodnje „Naše je bolje“, u okviru kojeg svake godine bira proizvode koji su zaslužili da ponesu epitet „najbolje iz Srpske“.

U ovoj kategoriji nagrađeni su:

КATEGORIJA ZA PREPOZNATLjIV KVALITET I RAZVOJ DOMAĆEG PROIZVODA
R. BR. NAZIV PRIVREDNOG DRUŠTVA PROIZVOD/LINIJA PROIZVODA
1. PČELICA MAJA d.o.o. Bileća Linija proizvoda „Pčelica Maja Design“ – svečane haljine za bebe, djevojčice i mame
2. GRAND PROM d.o.o. Bijeljina Grand kafa Gold – Mješavina mljevene kafe, 500g
3. GRAFO BALKAN s.p. Banja Luka Dress Dry Skin
4. DESTILACIJA STAROVIĆ s.p. Gacko Hercegovački srčanik
5. MIRA a.d. Prijedor Čajni pecivo ZLATKA 220g
6. EDENGARDEN d.o.o. Istočno Sarajevo Veliki suncobrani
7. NOVA DI VRBAS D.O.O. Stolica Jelena sa rukonaslonom, 500*600*1070 mm
8. VIGMELT d.o.o. Banja Luka Metalni garderobni ormar
9. MONS PRODUKT d.o.o. Teslić Kozji kriška sir
10. VETEKS d.o.o. Trn, Laktaši Geotekstil

Centralna manifestacija 15. Izbora najuspješnijih u privredi RS za 2017. godinu, kada će biti dodijeljene nagrade privrednim društvima u svim ostalim kategorijama, biće održana večeras u 20 časova, u Banskom dvoru, uz direktan prenos na RTRS-u.