DU “Privrednik Republike Srpske”: Otvoren konkurs za stipendiranje najboljih učenika i studenata

By 18. јуна 2019. Nekategorizovano No Comments

Dobrotvorno udruženje “Privrednik Republike Srpske” Banja Luka, koje stipendira darovite i uspješne učenike srednjih škola i  studente visokih škola i fakulteta raspisalo je konkurs .za prijem prve generacije pitomaca i štićenika u školskoj 2019/2020. godini

Pravo učešća imaju učenici srednjih škola čija je prosječna ocjena najmanje 4,80 i studenti čija je prosječna ocjena najmanje 9,00, kao i učenici i studenti koji su do sada osvojili nagrade na saveznim i internacionalnim takmičenjima.

Kompletan konkurs možete preuzeti na ovom linku: https://privrednikrs.org/aktivnosti/konkursi/.

Podsjećamo, Privredna komora Republike Srpske i Područna privredna komora Banja Luka, zajedno sa Akademijom nauka i umjetnosti Republike Srpske i univerzitetima u Banjoj Luci i Istočnom Sarajevu, uz podršku velikog broja privrednika, osnovali dobrotvorno udruženje „PRIVREDNIK REPUBLIKE SRPSKE“.