Federalna privredna komora Austrije i Evropska mreža preduzetništva Austrije 28. novembra 2017. godine u Beču organizuju konferenciju na temu “Machinery and Plant Engineering”. U okviru ove konferencije, a pod okriljem Evropske mreže preduzetništva će se održati i bilateralni razgovori svih registrovanih učesnika.

Privredna komora Republike Srpske kao član tima Evropske mreže preduzetništva Republike Srpske vas poziva da uzmete učešće na Konferenciji i B2B razgovorima u Beču gdje kompanije iz cijelog svijeta imaju mogućnost da se upoznaju sa dobavljačima, kupcima i poslovnim partnerima.

Pozivamo Vas da

• upoznate buduće kupce i dobavljače
  • naučite više o najaktuelnijim industrijskim trendovima
  • proširite Vašu mrežu i nađete nove poslovne partnere
  • dobijete znanje o novim tržištima
  • prezentujete, diskutujete i razvijete nove projekte
  • inicirate prekogranične kontakte
  • naučite o najaktuelnijim austrijskim tehnologijama i razmijenite znanja i iskustva sa drugim učesnicima.

Učešće na konferenciji je besplatno, a registracija učešća je obavezna. Rok za registraciju je 26. novembar 2017. godine putem linka: https://www.b2match.eu/machinery2017.

Datum/Vrijeme
28/11/2017