Posjeta privredne delegacije Bosne i Hercegovine Estoniji, 16-19.10.2018.

U periodu od 16. do 19. oktobra 2018. godine biće organizovana posjeta privredne delegacije Bosne i Hercegovine Estoniji. Posjeta se organizuje u okviru posjete delegacija zemalja Zapadnog Balkana (Albanije, Makedonije i Srbije) Estoniji.

Program posjete predviđa sljedeći sadržaj:

– Utorak 16. oktobar 2018. godine
 odlazak iz Sarajeva u Talin
– Srijeda 17. oktobar 2018. godine
 Početni sastanak u privrednoj komori Estonije
 Posjeta e-Stonia Showroom-u: (https://e-estonia.com/showroom/ )
 Ručak
 Sastanci sa relevantnim institucijama
 Zajednička večera
– Četvrtak 18. oktobar 2018. godine
 Poslovni forum Zapadnog Balkana
 Ručak
 B2B sastanci
– Petak 19. oktobar 2018. godine
 Povratak iz Talina u Sarajevo

Privredna komora Estonije će snositi troškove: smještaja za 10 – 15 predstavnika bh kompanija, lokalnog transporta, zajedničkog posluženja, seminara i sl.

Firme snose troškove avionskih karata, ostale troškove putovanja (vize, osiguranja i dr.), te druge sitnije troškove koji mogu nastupiti (pojedinačni taxi prevoz i sl.) za svoje predstavnike koji učestvuju u posjeti.

Cijeneći značaj vaše institucije, te mogućnosti za uspostavljanje i proširenje ekonomske saradnje sa tržištem Estonije, molimo Vas da informišete svoje članice o ovoj posjeti, te ih pozovete da učestvuju u istoj.

Pozivno pismo za firme final

Posjeta poslovnih delegacija zemalja Zapadnog Balkana Estoniji, 16.-19.oktobar 2018. godine (Talin,Estonija)

Prijava ucesca Estonija

Datum/Vrijeme