Poslovni susreti IKT privrednika iz Bosne i Hercegovine i Republike Srbije, 30.03.2017 Sarajevo

U Spoljnotrgovinskoj komori BiH (Branislava Đurđeva 10, Sarajevo) će biti organizovani  Poslovni susreti IKT privrednika iz Bosne i Hercegovine i Republike Srbije u četvrtak, 30.03.2017. godine, sa početkom u 11.00 časova.

Programom su predviđena obraćanja predstavnika dviju komora, prezentacije o investicionim mogućnostima IKT sektora Bosne i Hercegovin, prezentacija o poslovnim prilikama i ekonomskoj saradnji BiH i Srbije, nakon čega su planirani poslovni susreti privrednika.

Ukoliko ste zainteresovani da iskoristite priliku za prisustvo i učešće na ovom događaju, molimo Vas da nam svoju potvrdu učešća (popunjenu prijavu) dostavte najkasnije do 24.03.2017. godine.   Za koordinaciju aktivnosti u ime Privredne komore Republike Srpske odgovoran je Centar za ekonomske odnose sa inostranstvom i promociju. Kontakt osobe Jelena Rodić i Gordana Višerkuna (telefon: 051 222 986, elektronske adrese: jelenat@komorars.ba, gordanas@komorars.ba).

Prijavni obrazac

Datum/Vrijeme