Izrada prijedloga Odluke o dozvoljenim gubicima u živinarstvu i proizvodnji stočne hrane

U skladu sa Zakonom o porezu na dobit, a na osnovu zahtjeva predstavnika firmi iz živinarstva i proizvodnje stočne hrane, u Privrednoj komori Republike Srpske urađeni su prijedlozi Odluke o dozvoljenoj visini kvara, loma, kala i rastura u proizvodnji živinskog mesa i jaja i Odluke o dozvoljenoj visini kvara, loma, kala i rastura u proizvodnji stočne hrane.

Prijedloge izmjena i dopuna iz privrednih društava, potrebno je dostaviti u Privrednu komoru RS/Udruženje poljoprivrede i prehrambene industrije do 20.09.2017. godine, na e-mail: slavkos@komorars.ba.

Dodatne informacije mogu se dobiti na tel. 055/240-460 i 065/631-002 (Slavko Stevanović).

Prijedlog Odluke o dozvoljenoj visini gubitaka u zivinarstvu

Prijedlog Odluke o dozvoljenoj visini gubitaka u proizvodnji stočne hrane