By 7. октобра 2015. Najave događaja No Comments

Ministarstvo nauke i tehnologije zajedno sa Privrednom komorom Republike Srpske i područnim privrednim komorama obavještava javnost da će se Javna rasprava o Nacrtu zakona o elektronskom potpisu Republike Srpske i Nacrtu zakona o elektronskom dokumentu Republike Srpske, održati prema sljedećem rasporedu:
1. TREBINjE, 12.10.2015. godine, sa početkom u 12 časova ( prostorije Fakulteta za proizvodnju i menadžment Univerziteta u Istočnom Sarajevu)
2. ISTOČNO SARAJEVO, 13.10.2015. godine, sa početkom u 10 časova (prostorije Elektrotehničkog fakulteta Univerziteta u Istočnom Sarajevu)
3. BIJELjINA, 14.10.2015. godine, sa početkom u 12 časova (prostorije Područne privredne komore Bijeljina)
4. BANjA LUKA, 16.10.2015. godine, sa početkom u 10 časova (prostorije Područne Privredne komore Banja Luka)