Komora predstavlja kompanije iz BiH na sajmu tehnike i tehničkih dostignuća u Beogradu

Privredna komora Republike Srpske, u saradnji sa Spoljnotrgovinskom komorom BiH, i ove godine organizuje zajednički nastup privrednika iz BiH na 63. Međunarodnom sajmu tehnike i tehničkih dostignuća, koji će biti otvoren u utorak, 21. maja, u Beogradu.

Na zajedničkom štandu, površine 85 metara kvadratnih, nastupiće četiri kompanije, dok će putem kataloga biti predstavljeno više od 20 preduzeća.

Međunarodni sajam tehnike i tehničkih dostignuća predstavlja jedan od najznačajnijih privrednih događaja u ovom sektoru u Srbiji i jugoistočnoj Evropi, te ima značajan uticaj na budući razvoj industrije u zemlji i regionu.