Prilike za partnerstvo

Proizvođač babybay pomoćnih kreveta za bebe traži poslovne partnere

By | Prilike za partnerstvo, Šumarstvo i drvoprerada | No Comments

Renomirani njemački proizvođač babybay pomoćnih kreveta za bebe (www.babybay.de) traži nove poslovne partnere u Bosni i Hercegovini. Obzirom na veliku potražnju, njemačka kompanija traži nove dobavljače koji mogu proizvoditi pomoćne krevete od masivnog bukovog drveta (vidi fotografiju proizvoda u prilogu). Zainteresovane kompanije iz BiH iskazuju svoj interes za saradnju ispunjavanjem priloženog upitnika u excel formatu koji je potrebno dostaviti na e-mail sanjin.purgic@ahk.ba najkasnije do srijede, 19.12.2018. g.

Upitnik

Dobavljači iz oblasti proizvodnj metalnih konstrukcija.

By | Metalurgija i obrada metala, Prilike za partnerstvo | No Comments

Obratila nam se njemačka kompanija Gothaer Fahrzeugtechnik GmbH koja je specijalizovana u proizvodnji kompleksnih cijevnih i limenih konstrukcija od sitnozrnastih čelika visoke čvrstoće. Proizvodni program čine većinom sistemi rešetkastih stubova za internacionalnu industriju kranova.

Usljed povećanja obima posla se traže novi poslovni partneri / dobavljači iz oblasti proizvodnja metalnih konstrukcija.

Zainteresovane firme iz BiH iskazuju svoj interes za saradnju ispunjavanjem priloženog upitnika koji je potrebno dostaviti na e-mail sanjin.purgic@ahk.ba najkasnije do srijede, 17.10.2018. g.

Ovim putem Vas molimo da ovu informaciju proslijedite firmama sa kojima sarađujete iz navedene oblasti uz obavezno navođenje izvora informacije.

Upitnik

Eissmann Automotive Deutschland GmbH traži dobavljače alata

By | Metalurgija i obrada metala, Prilike za partnerstvo | No Comments

Renomirana njemačka kompanija Eissmann Automotive Deutschland GmbH koja u BiH traži dobavljače alata i/ili mašinogradnju. Kompanija Eissmann Automotive je specijalizovana za izradu elemenata enterijera u vozilima.

Kompanije iz BiH svoj interes za saradnju ostvaruju popunjavanjem upitnika iz priloga na njemačkom ili engleskom jeziku, a koji je potrebno dostaviti najkasnije do 31.05.2018. g. na e-mail sanjin.purgic@ahk.ba

Zahtjevi prema dobavljacima

Upitnik za dobavljace

FRITAB iz Osby-a, Švedska – šivanje I punjenje jastuka

By | Prilike za partnerstvo | No Comments

Iz Ministarstva inostranih poslova BiH smo obaviješteni da je gospođa Brigitte Rube, suvlasnica kompanije FRITAB iz Osby-a, Švedska, prilikom razgovora sa Ambasadorom BiH u Švedskoj iskazala interes za saradnju sa kompanijama iz BiH koje se bave šivanjem i punjenjem jastuka.

U koliko ste ste zainteresovani za uspostavljanje saradnje,ovo su kontakti:

info@fritab.se

www.fritab.se.

Garcia 1880 – proizvodnja pomagala za olakšavanje kretanja

By | Prilike za partnerstvo | No Comments

Iz Ministarstva inostranih poslova BiH smo dobili informaciju da je španska kompanija Garcia 1880 koja se bavi proizvodnjom pomagala za olakšavanje kretanja, zainteresovana za uvoz štapova za hodanje iz BiH. Navedena kompanija želi uspostaviti kontakt sa bh. Proizvođačima koji bi bili u mogućnosti da im proizvode potrebne štapove, s obzirom da španska kompanija planira uvoz od 15000 do 20000 komada na godišnjem nivou.  Također, ova kompanija je zainteresovana za uspostavljanje saradnje sa bh kompanijama koje se bave uvozom štapova pomagala za olakšavanje kretanja starijim licima.

Kontakti španske kompanije su:

Garcia 1880

Carretera Castellnovo, Kmo

Apdo. Correos 38

12 400 Segorbe (Castellon)

Espana

Kontakt osoba: Manuel Garcia

www.ayudasmovilidad.com

info@garcia.1880.com ili info@garcia1880.com

Faks: +34 964 710 612

Mini Štampa SZR

By | Prilike za partnerstvo | No Comments

Mini Štampa SZR nudi štampu samolepljivih etiketa u rolni, u pitanju je porodična firma osnovana u novembru 1987 god. i koja 30 godina radi isključivo samolepljive nalepnice na mašinama Gallus (vodeći svetski proizvođač).

U svojoj proizvodnji posjeduju se 5 štamparskih mašina (flexo i letterpress štampa) sa 8. boja i zlatotiskom koje ispunjavaju sve zahteve tržišta u našoj oblasti.

Ciljna grupa im je prehrambena i hemijska industrija, naši klijenti su između ostalih Carnex doo, Neoplanta AD, Topola IM, Brixol Vršac…

Slika 1

Njemačka firma traži dobavljače iz metalnog sektora

By | Metalurgija i obrada metala, Prilike za partnerstvo | No Comments

Predstavništvo njemačke privrede u BiH nam je proslijedilo informaciju o njemačkoj kompaniji iz metaloprerađivačke industrije koja u BiH traži dobavljače za male, srednje i velike serije.

Njemačka firma je specijalizovana u sljedećim oblastima: tehnike habanja, mehanička obrada, postupci zavarivanja, čelične konstrukcije, gradnja postrojenja.

Zainteresove firme trebaju dostaviti ispunjen prijavni obrazac iz priloga na e-mail sanjin.purgic@ahk.ba i gordanas@komorars.ba najkasnije do srijede, 24.01.2018. godine.

Više informacija o saradnji sa njemačkom firmom je moguće dobiti na upit

Prijavni obrazac

Poziv za izražavanje interesa Ministarstva energije i minerala Hašemitske Kraljevine Jordan

By | Prilike za partnerstvo | No Comments

Ministarstvo energije i minerala (MEMR) Hašemitkse Kraljevine Jordan  poziva kvalifikovane kompanije za naftu i gas za istraživanje potencijala nafte i gasa u šest otvorenih blokova za istraživanje u Hašemitskoj Kraljevini Jordan (Sirhan, Azraq, West Safawi, Northern Highlands, Jafr i Dead Sea).

Zadnji datum za podnošenje prijava  je 31.12.2017. godine.

Kontakt osobe u Privrednoj komori Republike Srpske su Gordana Višekruna i Jelena Rodić (051 222 986, gordanas@komorars.bajelenat@komorars.ba )

Gordana Višekruna

Jelena Rodić