Cilj Konferencije je predstavljanje i detaljno upoznavanje sa mogućnostima uspješnog ulaganja i poslovanja u Trebinju, kao i svim privrednim potencijalima koje grad Trebinje pruža, te olakšicama i zakonskim regulativama za sve zainteresovane ulagače i potencijalne investitore.

Konferencija, čiji je organizator Grad Trebinje, okupiće brojne domaće i strane privredne subjekte, ekonomske stručnjake, članove regionalnih i državnih privrednih komora, gradonačelnike i načelnike gradova i opština Republike Srpske, Bosne i Hercegovine, zvanične predstavnike prijateljskih gradova, kao i domaće zvaničnike i inostrane diplomate. Podršku Konferenciji je pružio i predsjednik Republike Srpske gospodin Milorad Dodik.

Rok za prijavu za Konferenciju je 20. maj 2017. godine. Napominjemo da je učešće na Konferenciji je besplatno, te da učesnici sami snose troškove prevoza i smještaja.

Za sve dodatne informacije stojimo Vam na raspolaganju. Kontakt u Privrednoj komori Republike Srpske je Gordana Višekruna (gordanas@komorars.ba, 051222-986)

II Call Investment Conference Trebinje

II Poziv Investiciona konferencija Trebinje