Privredna komora Srbije- Regionalna privredna komora Jablaničkog i Pčinjskog upravnog okruga,  zajedno sa Komorom Kavale, Republika Grčka, Konzulatom Republike Srbije u Solunu organizuje posetu Republici Grčkoj – Kavala.  Cilj posete je učvršćivanje i unapređenje saradnje privrednika malih i srednjih preduzeća regije Kavala i privrednika Srbije i Republike Srpske, kako u pogledu poslovno tehničke, tako i komercijalne saradnje, kao i zajedničkog ulaganja.

Poseta je planirana u period od 27.septembra – 30.septembra 2019.godine.

PKS-RPK Leskovac u saradnji sa Komorom Kavale obezbedila je besplatan stand za privrednike, na kojem mogu izlagati i privrednici iz Republike Srpske.

S tim u vezi, a u cilju  kvalitetne pripreme posete privredne delegacije Kavali, pozivamo Vas da, ukoliko ste zainteresovani, povratom popunjenog formulara prijavite svoje učešće PKRS najkasnije do 09. Septembra 2019. godine. Formular je potrebno popuniti na engleskom jeziku.

Gordana Višekruna

Jelena Rodić