Privredna komora Republike Srpske, u saradnji sa agencijom „Adonis“, organizuje posjetu sajmovima u Turskoj po izuzetno povoljnim uslovima za domaće privrednike.  Ovaj put smo obaviješteni o održavanju Internacionalnog sajma za industriju žitarica – WORLD MILL TECH 2018. koji se održava od 29. marta do 01. aprila 2018. godine u Istanbulu.

Posjetioci sajma će imati priliku da vide tehnologije i opreme za žitarice i brašno, skladištenje, ventilaciju, pakovanje, kontrola i mjere, laboratorijska analiza i testovi itd. Više informacija o ovom Sajmu možete pronaći na sajtu http://worldmilltech.net/en/

U skladu sa pravilima i uslovma agencije i organizatora sajmova, obavještavamo Vas da sajam u ovom aranžmanu, mogu da posjete dva predstavnika jedne kompanije. Organizator pokriva troškove smještaja sa doručkom za dvije noći, ulazak na sajam, transfer od aerodroma do hotela i od hotela do sajma, a smještaj je u hotelima sa 4* i 5*. Posjetilac ima obavezu da plati svoje putne troškove i administrativne troškove, a pravo učešća imaju samo zaposleni u kompaniji.

Takođe, agencija vrši i rezervacije avio karata prema Vašim potrebama.

Ukoliko ste zainteresovani za posjetu pomenutom sajmu, ljubazno Vas molimo da popunite prijavu  i da je dostavite do 15.03.2018. godine na mejlove jelenat@komorars.ba, gordanas@komorars.ba.

Gordana Višekruna

Jelena Rodić