Međunarodni poslovni susreti – Successful in Slovenia 2018

Međunarodni poslovni susreti – Successful in Slovenia 2018, u okviru Međunarodnog kongresa i B2B sastanaka iz oblasti industrije, biće održani 13. septembra.

Sektori koji će biti zastupljeni su:

• Elektro industrija
  • Metalna industrija
  • Obrada drveta
  • Hemikalije i plastika
  • Logistika
  • Obnovljivi izvori energije

Kompanije iz oblasti elektro i metalne industrije, obrade drveta, hemikalija i plastike, obnovljivih izvora energije građevinarstva, logistike…imaće mogućnost da saznaju više o inovativnim rešenjima u navedenim sektorima i pronađu partnere za realizaciju novih ideja i poslovnih mogućnosti.

Više informacija o poslovnim susretima i registracija su mogući putem linka https://slovenia2018.b2match.io/.

Ukoliko ste zainteresovani da učestvujete u međunarodnim poslovnim susretima, molimo da se registrujete do 9. septembra 2018. godine (broj mesta je organičen).

Učešće na međunarodnim poslovnim susretima je besplatno, dok troškove smještaja i prevoza snose učesnici.

Napominjemo da će se nepojavljivanje na sastancima, koji nisu otkazani do 9. septembra, naplatiti.

U prilogu je Agenda susreta. Za sve dodatne informacije kontakt u Privrednoj komori Republike Srpske je Gordana Višekruna (gordanas@komorars.ba, 051 222 986).

Agenda