Poljoprivredni proizvodjaciPrivredna komora Republike Srpske obavještava proizvođače hrane, pića i duvana u Srpskoj da je Ministarstvu poljoprivrede, šumarstva, i vodoprivrede RS urađen Nacrt Pravilnika o uslovima i načinu ostavrivanja novčanih podsticaja za razvoj poljoprivrede i sela u 2016. godini, koji možete preuzeti na ovom linku.

Prijedlozi izmjena i dopuna mogu se dostaviti u PKRS/Udruženje poljoprivrede, ribarstva, vodoprivrede i prehrambene i duvanske industrije Republike Srpske do 12.03. 2016. godine na e-mail: slavkos@komorars.ba.

Dodatne informacije mogu se dobiti u udruženju na telefone: 055/240-450 i/ili 065/631-002 (Slavko Stevanović).