Nacrt zakona o podsticajima u poljoprivredi i ruralnom razvoju

Prema informacijama iz Ministarstva poljoprivrede, šuagriculturemarstva i vodoprivrede RS, u ovom ministarstvu su u toku aktivnosti na izradi Zakona o podsticajima u poljoprivredi i ruralnom razvoju, u kojima je omogućeno dostavljanje prijedloga izmjena i dopuna na Nacrt zakona o podsticajima u poljoprivredi i ruralnom razvoju.

Novi model podsticaja za razvoj poljoprivrede i sela definisan je u Nacrtu Strateškog plana razvoja poljoprivrede i ruralnih područja do 2020. godine, koji se može preuzeti sa veb sajta Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede/strateški dokumenti.

Prijedloge izmjena i dopuna moguće je dostaviti u Privrednu komoru RS na : slavkos@komorars.ba, Dodatne informacije mogu se dobiti na tel . 065/631-002 (Slavko Stevanović).

Nacrt zakona o podsticajima u poljoprivredi i ruralnom razvoju