NAŠE JE BOLJE: Poziv za učešće u promociji povodom Svjetskog dana hrane

Privredna komora Republike Srpske tradicionalno obilježava Svjetski dan hrane, a ovogodišnja tema je „Naša djela su naša budućnost“, te je ovo prilika za promociju domaće proizvodnje i Projekta „NAŠE JE BOLJE“.

Promocija će biti organizovana ispred Muzičkog paviljonaStaklenac, u parku „Petar Kočić“, u utorak 16.10.2018. godine od 11:00 do 17:00 časova.

U okviru promocije, predviđeno je organizovanje BESPLATNOG izložbenog prostora na kojem bi domaći proizvođači predstavili svoje proizvode, kako za izložbu, tako i za degustaciju. S tim u vezi, pozivamo Vas da se uključite u ovu aktivnost i toga dana izložite svoje proizvode na štandovima, kao i da obezbjedite osobu koja će predstavljati preduzeće u okviru pomenutog događaja.

Molimo Vas da najkasnije do 11.10.2018. godine (četvrtak) potvrdite svoje interesovanje za promociju domaće proizvodnje, na kontakt telefon 051/222-990 ili elektronsku adresu: nikolinad@komorars.ba . Kontakt osoba u Privrednoj komori RS je Nikolina Dorontić Alibabić.

Napominjemo zbog ograničenog broja štandova, potrebno je da što prije potvrdite svoje učešće.