Privredna komora Republike Srpske će i ove godine organizovati manifestaciju „Izbor najuspješnijih u privredi RS“, a u cilju afirmacije i promocije uspješnih privrednih društava i privrednika Republike Srpske.

Ove godine, pomenuta Manifestacija se održava trinaesti put i predstavlja najznačajniji događaj u privredi Republike Srpske.

Kroz protekle godine, ova manifestacija Privredne komore, zadržala je kvalitet i svoj osnovni cilj da promoviše privredne subjekte koji su u prethodnoj godini ostvarili značajne rezultate u svom poslovanju, i time doprinijeli razvoju privrede u zemlji i regionu.

Na osnovu kriterija utvrđenih Odlukom Upravnog odbora PK RS, te na osnovu podataka prikupljenih od strane privrednih društava i onih dobijenih od APIF –a, stručna Komisija Privredne komore RS, izvršiće bodovanje i rangiranje onih, koji su u 2015. godini, ostvarili zapažene poslovne rezultate.

Imajući u vidu navedeno, desno u koloni DOKUMENTI možete preuzeti Prijavu koju je potrebno popuniti i dostaviti mejlom na adrese: gordanas@komorars.ba ili jelenat@komorars.ba, faksom na broj 051 215 565 ili poštom na adresu Đure Daničića 1/II, 78 000 Banja Luka.

Takođe, osim Prijave potrebno je dostaviti i dodatnu dokumentaciju koja je navedena u Prijavi, a u svrhu što kvalitetnije obrade svakog privrednog društva i to najkasnije do 11. marta, 2016. godine.

Gordana Višekruna

Jelena Rodić