proizvedeno u srpskoj_nase je boljeInformacija o Projektu „NAŠE JE BOLJE“ u 2015. godinu

Privredna komora Republike Srpske, u 2015. godini, nastavila je sa započetim aktivnostima projekta promocije domaće proizvodnje „Naše je bolje“. Između ostalog, i ove godine organizovane su promocije na sajamskim i kulturno turističkim manifestacijama, obilježavanje Svjetskog dana hrane, kao i promocije u tržnim centrima.

I ove godine organizovan je „Karavan domaćih proizvoda“.

U cilju jačanja medijske promocije Projekta, Privredna komora Republike Srpske u saradnji sa televizijom K3 iz Prnjavora i Internet portalom Mondo iz Banja Luke, organizovaće medijsku kampanju. Naime, predviđeno je emitovanje polučasovnih emisija posvećenih domaćim proizvodima na programu televizije K3 i serijala tekstova o proizvodima iz Srpske na Internet portalu Mondo (mondo.ba).