Obuka: „Standardi u drvnoj industriji“

Privredna komor a Republike Srpske u saradnji sa GIZ – Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit, organizuje 27.09.2017. godine  obuku za preduzeća iz oblasti drvoprerađivačke industrije pod nazivom „Standardi u drvnoj industriji“. Obuka će se održati u prostorijama Područne privredne komore Doboj, ulica Srpskih sokolova br. 1, sa početkom u 9:30.

Obuka je namjenjena informisanju preduzeća iz oblasti drvoprerade o značaju implementacije relevanih standarda i kvalitetnijeg razumijevanja njihovih zahjeva. Obuka će uključiti predstavljanje osnovnih zahjeva standarda u drvnoj industriji sa akcentom na najaktuelnije (FSC, ENplus i CE označavanje), kroz primjere iz prakse.

Molimo Vas da Vaše prisustvo potvrdite najkasnije do ponedjeljka, 25.09.2017. godine na E-mail: misel.pavlica@giz.de

Više informacija potražite u POZIVU I PROGRAMU