Posjeta poslovne delegacije Nižnjeg Novgoroda

Privredna komora Republike Srpske u saradnji sa Ministarstvom privrеdе i prеduzеtništvа Republike Srpske, organizuje posjetu delegacije Nižnjeg Novgoroda. Sastanak sa delegacijom održaće se u Privrednoj komori Republike Srpske učеtvrtаk, 16.05.2019. godine sa početkom u 10:00 časova. Više detalja je dato u priloženom pozivu.

Takođe, u prilogu Vam dostavlјamo spisak privrednika iz Nižnjeg Novgoroda sa opisom djelatnosti.

Rok za prijavu učešća na ovom sastanku je 15.05.2019. godine do 12:00 časova. Učešće je potrebno potvrditi mejlom na adrese gordanas@komorars.ba i jelenat@komorars.ba i ujedno naznačiti sa kojim kompanijama iz Nјižnjeg Novgoroda želite bilateralni sastanak.

Kontakti u Privrednoj komori Republike Srpske su Gordana Višekruna i Jelena Rodić (051 222 986).

POZIV

spisak delegacije Njizni Novgorod