Potpredsjednik Republike Srpske Josip Jerković posjetio štand Komore na sajmu u Mostaru

Josip JerkovicPotpredsjednik Republike Srpske, Josip Jerković, u pratnji delegata u Vijeću naroda Srpske i bivšeg ministra za izbjeglice i raseljena lica Republike Srpske, Davora Čordaša, posjetio je danas štand Privredne komore Republike Srpske na 22. međunarodnom sajmu privrede u Mostaru.

Podsjećamo, Komora, u saradnji sa Ministarstvom privrede i preduzetništva i Ministarstvom za evropske integracije i međunarodnu saradnju Republike Srpske, predstavlja kompanije iz Srpske.

Na zajedničkom štandu, površine 100 metara kvadratnih, eksponatima se predstavlja osam preduzeća, dok će putem kataloga biti predstavljeno više od 80 kompanija.

Sajam je otvoren do 13. aprila.