POZIV NA JAVNU RASPRAVU NACRT ZAKONA O IZMJENAMA I DOPUNAMA ZAKONA O FISKALNIM KASAMA

By 10. априла 2019. slide No Comments

Na osnovu Zaključka Narodne skupštine Republike Srpske, broj: 02/1-021- 257/19, od  14. marta  2019. godine, Ministarstvo finansija Republike Srpske, zaduženo je da organizuje i sprovede javnu raspravu o Nacrtu zakona o izmjenama i dopunama Zakona o fiskalnim kasama („Službeni glasnik Republike Srpske“, br. 69/07, 1/11, 65/14 i 21/15), s  obzirom da su pitanja koja reguliše ovaj zakon od posebnog značaja za privredu i građane i o kojima je neophodno da se najšire konsultuju zainteresovani organi i organizacije, naučne i stručne institucije.

Nacrt zakona o izmjenama i dopunama Zakona o fiskalnim kasama možete preuzeti na stranici Narodne skupštine Republike Srpske (https://www.narodnaskupstinars.net/).

Rasprava će se održati u prostorijama Privredne komore Republike Srpske, 17.04.2019. godine u 10:00 časova.

Pozivamo sve zainteresovane subjekte da uzmu učešće na javnoj raspravi, te svojim primjedbama i prijedlozima doprinesu kvalitetnijoj izradi propisa.

Svoje prisustvo na javnoj raspravi možete potvrditi najkasnije do 16.04.2019. godine, putem e-maila: jelenadj@komorars.ba

Poziv na javnu raspravu