Poziv na radionicu „Jačanje kapaciteta MSP za korištenje bespovratnih grant sredstava EU“

Privredna komora Republike Srpske, u okviru Evropske mreže preduzetništva EEN, organizuje radionicu na temu „Jačanje kapaciteta MSP za korištenje bespovratnih grant sredstava EU“, koja će se održati u ponedjeljak 26.11.2018. godine, u trajanju od 11:00 do 16:00 časova.

Radionica pruža sveobuhvatan pregled mogućnosti finansiranja projekata iz EU fondova, te će se proći kroz cijeli proces razvoja projekta, od ideje, kroz pripremu, kreiranje i pisanje prijedloga projekta i budžetiranje.

Učešće na radionici je besplatno.

Broj učesnika je ograničen, molimo Vas da prisustvo potvrdite do petka 23.11.2018. godine.
Kontakt osoba u Privrednoj komori RS je Nikolina Dorontić Alibabić, telefon: 051/222-990, e-mail: nikolinad@komorars.ba .

Poziv