Poziv na sastanak sa predstavnicima Međunarodnog centra za motorna vozila

Privredna komora Republike Srpske organizuje sastanak sa predstvnicima Međunarodnog centra za motorna vozila. Sastanak će se  održati 15.08.2019. godine (četvrtak) sa početkom u 12 časova u velikoj sali u Privrednoj komori Republike Srpske (ul.Đure Daničića 1/II Banja Luka. Cilj sastanka je informisanje uvoznika i proizvođača dijelova, uređaja i vozila sa Upustvom o provođenju postupka homologacije i svim pripadajućim obavezama koje proizilaze iz Odluke o najnižim tehničkim zahtjevima za novoproizvedena i korištena vozila pri homologaciji tipa vozila i homologaciji pojedinačnog vozila, te dijelove, uređaje i opremu vozila pri homologaciji tipa, kao i Odluke za dijelove.

Za sve dodatne informacije, kao i prijavu za učešće na sastanku, kontaktirajte na: www.homologacija.gov.ba,  homologacija@eib-cmv.com, info@isik.ba, homologacija@centar-motar.co ili na tel.051/211-212.

Obavjestenje homologacija dijelova

Obrazac za pneumatik