Poziv na seminar „Carinski postupci i preferencijalno porijeklo robe“

By 14. маја 2019. Nekategorizovano No Comments

Privredna komora Republike Srpske, u cilju unapredjenja znanja privrednika iz oblasti carinske politike, u okviru programa Evropske mreže preduzetništva EEN organizuje seminar na temu „Carinski postupci i preferencijalno porijeko robe“ .

Seminar će se održati u prostorijama Privredne komore Republike Srpske (Banja Luka, ul. Đure Daničića 1/II) u utorak, 21.05.2019. godine, u 10 časova.

Cilj održavanja seminara je da se predstavnici preduzeća detaljnije upoznaju sa carinskim postupcima i mogućnostima pojendostavljenih postupaka carinjenja da bi se izbjegle eventualne greške u primjeni carinskih propisa. Planirano je da rad na seminaru bude organizovan uz aktivno učešće učesnika, gdje bi se kroz interaktivan pristup omogućilo postavljanje konkretnih pitanja.

Učešće na seminaru je besplatno, a broj mjesta je ograničen, stoga Vas molimo da potvrdite učešće na seminaru najkasnije do 20.05.2019. na tel. 051/220-610, 215-744, faks 051/215-565 ili na e-mail: aleksandrab@komorars.ba

Poziv