Privredna komora Republike Srpske u saradnji sa TMS Akademijom iz Beograda, organizuje seminar na temu „SIGURNOST HRANE“, koji će se održati 15.11.2017. godine, sa početkom u 11:00 časova, u prostorijma Privredne komore Republike Srpske.

Cilj seminara je da se polaznici upoznaju sa standardima u oblasti bezbjednosti hrane kao što su HACCP, ISO 22000, BRC, IFS Food standard i FSSC, a posebno će biti obrađeni zahtjevi velikih trgovačkih lanaca za isporučioce u prehrambenoj industriji. Standardi bezbjednosti hrane zasnovani su na principima koji se na efektivan način osigurava potpuna zdravstvena bezbjednost prehrambenih proizvoda u svim segmentima proizvodnje i prerade hrane. Predavač je vodeći auditor za standard IFS Food, gospodin Nemanja Petrović.

Seminar se organizuje u okviru Evropske mreže preduzetništva (EEN), učešće na seminaru je besplatno.

Rok za prijavu je ponedjeljka 13.11.2017. godine.

Kontakt osoba u Privrednoj komori RS je Jelena Đurić, telefon: 051/232-950, e-mail: jelenadj@komorars.ba

Poziv