Poziv na seminar „Ugovori u privredi sa stranim partnerima“

Privredna komora Republike Srpske, u okviru Evropske mreže preduzetništva EEN, organizuje seminar na temu „Ugovori u privredi sa stranim partnerima“, koji će se održati u četvrtak 29.11.2018. godine, sa početkom u 09:00 časova u velikoj sali Privredne komore Republike Srpske.
Cilj seminara je upoznati privrednike sa kritičnim tačkama u toku pregovaranja i zaključivanja ugovora sa potencijalnim partnerima, kako bi se izbjegle negativne posljedice ugovora štetnih za privredna društva, a koje se mogu blagovremeno otkloniti.
Seminar je namenjen direktorima, menadžerima i svima koji u svom poslovanju odlučuju o elementima ugovaranja poslova sa poslovnim partnerima.
Učešće na seminaru je besplatno. S obzirom da je broj učesnika ograničen, molimo Vas da prisustvo potvrdite do srijede 28.11.2018. godine na e-mail: jelenadj@komorars.ba.

Poziv