POZIV: Prezentacija portala „Jedinstvena kontakt tačka za poslovanje“

• DOBOJ, 23.10.2018. godine u 11,00 časova – PODRUČNA PRIVREDNA KOMORA DOBOJ, ul. Srpskih sokolova 1.;
  • BIJELJINA, 24.10.2018. godine u 12,00 časova – PODRUČNA PRIVREDNA KOMORA BIJELJINA, ul. Stefana Dečanskog bb (Agrotržni centar);
  • ISTOČNO SARAJEVO, 25.10.2018. u 11,00 časova – PODRUČNA PRIVREDNA KOMORA ISTOČNO SARAJEVO, ul. Stefana Nemanje 14. (Administrativni centar Grada Istočno Sarajevo);
  • TREBINJE, 26.10.2018. godine u 11,00 časova – PODRUČNA PRIVREDNA KOMORA TREBINJE, ul. Obala Luke Vukalovića, 2 (Hidroelektrane na Trebišnjici – HET);
  • BANJA LUKA, 31.10.2018. godine u 12,00 časova – PRIVREDNA KOMORA REPUBLIKE SRPSKE, ul. Đure Daničića 1.

Privredna komora Republike Srpske u saradnji sa Ministarstvom za ekonomske odnose i regionalnu saradnju Republike Srpske, organizuje predstavljanje portala „Jedinstvena kontakt tačka za poslovanje“.

Portal „Jedinstvena kontakt tačka za poslovanje“ je informativnog karaktera i izrađen je s ciljem pružanja informacija privrednim subjektima i građanima, o načinu registracije poslovnog subjekta za obavljanje privredne djelatnosti i administrativnim procedurama i formalnostima, odnosno aktima kojima nadležni organ utvrđuje ispunjenost uslova i odobrava obavljanje određene privredne djelatnosti, uključujući pružanje usluga. Baza podataka na portalu je izrađena u skladu sa Uredbom o klasifikaciji djelatnosti Republike Srpske.

Portal „Jedinstvena kontakt tačka za poslovanje“, dostupan je na adresi http://www.pscsrpska.vladars.net/