svjetski-dan-hrane-2017Privredna komora Republike Srpske tradicionalno obilježava Svjetski dan hrane, a ovogodišnja tema je „Promijeniti budućnost migracije. Investirajte u bezbjednost hrane i ruralni razvoj“, te je ovo prilika za promociju domaće proizvodnje i Projekta „NAŠE JE BOLjE“.

Promocija će biti organizovana u Muzičkom paviljonu „Staklenac“, u parku „Petar Kočić“, u ponedjeljak 16.10.2017. godine od 11:00 do 18:00 časova.

U okviru promocije, predviđeno je organizovanje besplatnog izložbenog prostora na kojem bi domaći proizvođači predstavili svoje proizvode, kako za izložbu, tako i za degustaciju. S tim u vezi, pozivamo Vas da se uključite u ovu aktivnost i toga dana izložite svoje proizvode na štandovima, kao i da obezbjedite osobu koja će predstavljati preduzeće u okviru pomenutog događaja.

Molimo Vas da najkasnije do 11.10.2017. godine (srijeda) potvrdite svoje interesovanje za promociju domaće proizvodnje, na kontakt telefon 051/222-990 ili elektronsku adresu: nikolinad@komorars.ba . Kontakt osoba u Privrednoj komori RS je Nikolina Dorontić Alibabić.

Poziv