PPK Bijeljina: „Kako do EU grant sredstava za privredna društva“

Područna privredna komora Bijeljina organizuje seminar „Kako do EU grant sredstava za privredna društva“ u ponedjeljak 17. decembra 2018.godine u trajanju od 10:00 do 14:00 časova u prostorijama Komore u ulici Stefana Dečanskog bb. Bijeljina.

Seminar predstavlja sveobuhvatan pregled mogućnosti finansiranja projekata iz EU fondova, te će se predstaviti cijeli proces razvoja projekta, od ideje, kroz pripremu, kreiranje i pisanje projekta i budžetiranje.

Cilj seminara je:

• pružiti sve relevantne informacije o bespovratnim sredstvima i funkcionisanju EU fondova
  • edukacija polaznika za samostalnu izradu kvalitetnih projektnih aplikacija za EU fondove
  • edukacija polaznika za samostalnu pripremu budžeta i planiranje i trošenje sredstava na EU projektima.

Učešće na radionici je besplatno. S obzirom da je broj učesnika ograničen, molimo Vas da prisustvo potvrdite do petka 14.decembra 2018. godine na e-mail: info@bn.komorars.ba ili broj telefona 055/240-460.