Predsjednik Borko Đurić prisustvovao Prvom grčko-srpskom turističkom Forumu

Predsjednik Privredne komore Republike Srpske, Borko Đurić i predsjednik Područne privredne komore Banja Luka, Goran Račić, prisustvovali su Prvom grčko-srpskom turističkom Forumu, koji je danas održan u Kongresnom centru Ioannis Vellidis u Solunu.

Forum, koji je u okviru Sajma Philoxenia organizovala Grčko-srpska privredna komora za industriju, turizam i mala i srednja preduzeća Sjeverne Grčke i Komore Grčko–Srpske, uz podršku T.I.F. Helexpo, pružio je priliku za promociju zajedničkih kulturnih, istorijskih, religijskih i turističkih povezanosti Grka i Srba.

Nakon plenarnog dijela, u kojem su, između ostalog, predstavljeni turistički potencijali Republike Srpske, organizovani su i bilateralni susreti privrednika.