Preferencijalni tretman domaćeg proizvoda ili usluge iz BiH

By 13. октобра 2017. Nekategorizovano No Comments

Upravni odbor Privredne komore Republike Srpske, na svojoj sjednici održanoj 27. septembra 2017. godine, usvojio je Uputstvo o uslovima, načinu i postupku izdavanja potvrde o domaćem porijeklu robe, usluga i radova u postupcima javnih nabavki, kao i prateće obrasce.

Uputstvo i obrasci dostupni su na ovom linku:  http://komorars.ba/poslovno-okruzenje/normativni-okvir/privredno-sistemske-oblasti/javne-nabavke/

Navedeno Uputstvo sadrži i odredbe o ovlaštenju područnih privrednih komora za izdavanje potvrde, pa skrećem posebnu pažnju kolegama u područnim komorama da se upoznaju sa sadržajem Uputstva. Pročitajte ih i popunite Obrasce!

Uputstvo stupa na snagu osmog dana od dana objavljivanja na Oglasnoj tabli Komore i internet stranici Komore, odnosno 10.10.2017. godine, kada će kolega Vladimir Blagojević objaviti tu informaciju na web site Komore u dijelu „Novosti iz Komore“!

Molim Vas da popunite i ovjerite neophodne obrasce te da ih skenirate pa pošaljete do sekretara. Prilikom preuzimanja potvrde dostaviti originalne obrasce!