Prezentacija: „Program podrške EBRD razvoju malih i srednjih preduzeća u BiH“

Privredna komora Republike Srpske u saradnju sa Evropskom banka za obnovu i razvoj (EBRD) organizuje prezentaciju „Programa podrške EBRD razvoju malih i srednjih preduzeća u BiH – usklađivanje sa EU direktivom i standardima u oblasti zaštite na radu, zaštite okoliša/životne sredine i sigurnosti  i kvaliteta proizvoda“. Prezentacija će biti organizovana 27.02.2017. godine u prostorijama Privredne komore Republike Srpske, sa početkom u 11:00 časova.

Evropska banka za obnovu i razvoj implementira kreditnu liniju za povećanje konkurentnosti malih i srednjih preduzeća u BiH u iznosu od 20 miliona eura iz fondova EU. Kreditna linija uključuje dodjelu grant sredstava malih i srednjih preduzeća za uspješno realizovane projekte u ekvivalentnom iznosu, 15% od realizovanog iznosa investicije.

Evropska banka za obnovu i razvoj (EBRD) implementira različite programme podrške razvoju malih i srednjih preduzeća (MSP) u Bosni I Hercegovini, s ciljem podrške MSP u usaglašavanju sa domaćim propisima i EU Direktivama i standardima u oblasti :

-Zaštite životne sredine

-Zaštite na radu

-Kvaliteta i sigurnosti proizvoda

Učešće na seminaru je besplatno, te Vas molimo da svoje prisustvo potvrdite najkasnije do petka, 24.02.2017. godine, na broj 051/215-043 ili na e-mail zoranm@komorars.ba