Prezentacija „Uspješna naplata potraživanja “ – trendovi u okruženju i svijetu sa primjerima iz prakse

By 2. децембра 2016. Nekategorizovano No Comments

„Saga RS“ d.o.o. Banja Luka i gransko udruženje za ICT u Privrednoj komori RS pozivaju Vas na prezentaciju softvera i prikaz metodologije pod nazivom „Uspješna naplata potraživanja “ – trendovi u okruženju i svijetu sa primjerima iz prakse.

Prezentacija će se održati 06.12.2016. godine (utorak) u vremenu od 12.00 do 13.30 časova u prostorijama Privredne komore u Banjoj Luci, Đure Daničića 1/II.

Očekujemo Vas od 11:30h na kafi dobrodošlice. Poslije održane prezentacije je predviđen koktel.

Prisustvo Prezentaciji je potpuno besplatno!

Predavač je Miloš Savić, Saga Beograd member of New Frontier Group http://www.saga.rs/

Proces naplate potraživanja je po svom sadržaju najnelagodnija faza u odnosu kompanije i klijenta. Potrebno je izvršiti naplatu, a da pored toga klijent i dalje bude lojalan. Postoji mnogo grešaka koje se svakodnevno dešavaju u procesu naplate  potraživanja. Većina njih je uzrokovana nepostojanjem sistematizovanog pristupa ovoj temi. Dužnici se pozivaju neplanski bez jasnog reda i strategije, a način komunikacije sa njima često nije primjeren dugovanju i vremenu kašnjenja.

SAGA Debt Collection predstavlja sistem za stratešku naplatu potraživanja kroz kreiranje strategije odnosa sa  dužnikom i omogućava  prioritetizaciju naplate potraživanja kao i preduzimanje odgovarajućih radnji u zavisnosti od duga i vremena  kašnjenja. Na ovaj način postižemo obostrano zadovoljsto: dug je naplaćen, a odnos sa klijentom nije narušen.

Molimo vas da svoje prisustvo potvrdite  na adresu:  slobodand@komorars.ba ili na tel. 051/222 980 najkasnije do 05.12.2016 do 14:00h.

Broj mjesta je ograničen.

Pozivnica_za_firme_28112016