Promocija domaćih proizvoda u Trebinju

Privredna komora Republike Srpske i Područna privredna komora Trebinje, u saradnji sa Gradom Trebinje, u ponedjeljak, 19. avgusta 2019. godine, od 10:00 do 14:00 časova, tradicionalno organizuju promociju domaće proizvodnje, u okviru projekta „Naše je bolje“ i obilježavanja Krsne slave Grada.

U okviru promocije, koja će biti održana u Ulici Jovana Dučića, pored bašte „Platani“ u Trebinju, predviđeno je postavljanje štandova (sa opcionim priključkom za struju) na kojima će domaći proizvođači imati priliku da besplatno predstave svoje proizvode, te, ukoliko žele, organizuju i degustaciju.

Izlagači su, osim proizvoda, dužni obezbijediti i osobu koja će predstavljati privredno društvo na štandu.

Zbog ograničenog broja štandova, molimo Vas da svoje učešće potvrdite najkasnije do srijede 14.08.2019. godine, na telefon: 059/260-040 (Dobrila Ratković) ili e-mail: info@tb.komorars.ba.