Radionica: „Plasman bezbjednih neprehrambenih proizvoda na tržište i obaveze poslovnih subjekata”

Privredna komora Republike Srpske, u okviru Evropske mreže preduzetništva EEN, a u saradnji sa Agencijom za nadzor nad tržištem BiH i Inspektoratom Republike Srpske organizuje radionicu  na temu: “Plasman bezbjednih neprehrambenih proizvoda na tržište i obaveze poslovnih subjekata”. Radionica že biti odžana 01.06.2016. godine u prostorijama Privredne komore Republike Srpske a iste je upoznati poslovne subjekte koji se bave proizvodnjom, uvozom i distribucijom neprehrambenih proizvoda s njihovim obavezama, pravima i zahtjevima prilikom plasiranja na tržište određenih grupa neprehrambenih proizvoda.

Poziv