Sastanak na temu: “Načini finansiranja otkupa i preuzimanje domaćih poljoprivrednih proizvoda od strane prerađivačke industrije i trgovačkih robnih lanaca“

U prostorijama Privredne komore Republike Srpske, danas je održan sastanak na temu: „Načini finansiranja otkupa3 i preuzimanja domaćih poljoprivrednih proizvoda u 2018. godini od strane prerađivačke industrije i trgovačkih robnih lanaca“ u organizaciji Ministarstva poljoptrivrede, šumarstva i vodiprivrede Republike Srpske.

Sastanku su prisustvovali predstavnici privrednih društava iz oblasti prerađivačke industrije, predstavnici republičkih udruženja poljoprivrednika, predstavnici Privredne komore Republike Srpske, Zadružnog saveza Republike Srpske, Investiciono razvojne banke Republike Srpske, Garantnog fonda Republike Srpske, Ministarstva trgovine i turizma Republike Srpske, 2predstavnici banaka i trgovačkih lanaca.