Seminar: „Ključevi finansijskog menadžmenta“, 12.-13.09. i 26.-27.09.2017.

Pozivamo Vas na radionicu za žene u biznisu pod nazivom “Ključevi finansijskog menadžmenta”, koja će se održati 12.-13.09. i 26.-27.09.2017. godine u prostorijama Privredne komore Republike Srpske.

Analizirajte ključeve finansijske snage, mogućnosti rasta kroz upravljanje finansijama, uzroke finansijske nestabilnosti preduzeća i postupak otklanjanja loše finansijske pozicije, unapređenja postojeće snage preduzeća, kako biste razumjeli svoje finansije i upravljali finansijama za stabilnost i rast Vašeg biznisa.

Trening organizuje EBRD u saradnji sa Privrednom komorom RS. Trening je prvestveno namijenjen ženama u preduzetništvu i biće održan na lokalnom jeziku. Učešće za polaznice je 90 EUR (176 BAM), a cijena uključuje štampane i ostale materijale za učesnice, osvježenje i dr. Za sve dodatne informacije o procesu prijavljivanja možete poslati elektronsku poštu na adresu rotimm@ebrd.com ili nas pozvati na telefonski broj +387 33 257 909.

Poziv