Seminar: Obračun izvoznih cijena i distribucija na stranim tržištima

By 27. новембра 2015. EBRD, Edukacija No Comments

Eizvoz u SADvropska banka za obnovu i razvoj, u saradnji sa Privrednom komorom Republike Srpske, organizuje trening na temu „Obračun izvoznih cijena i distribucija na stranim tržištima“,  koji će se održati 14-15. decembra 2015. godine u prostorijama Privredne komore u Banja Luci.

Trening je namijenjen preduzetnicima, direktorima i rukovodiocima u sektoru izvoza malih i srednjih privrednih društava koji žele unaprijediti izvoz.

Trening pruža praktičan uvid u razumijevanje različitih troškova izvoza i kalkulacije cijena i prenosi neke od najboljih praksi u uspješnom otvaranju i zadržavanju stranih partnera. Program je podijeljen u dva jednodnevna treninga. Prvi dan je posvećen kalkulaciji izvozne cijene, a drugi dan saradnji s distributerima.

Trening je interaktivan, uključuje prezentacije i vježbe. Učesnici će dobiti radne knjige i korisne alate za razvoj izvoznog poslovanja. Trening biće održan na njemačkom jeziku sa prevedom na srpski jezik.

Kotizacija je 150 KM po polazniku, a cijena uključuje štampane i ostale materijale za učesnike, ručak i osvježenje.

Rok za prijavu je petak 11. decembar 2015. godine do 15 časova.

Za sve dodatne informacije možete kontaktirati:
Nikolina Dorontić Alibabić na 051 222 990, nikolinad@komorars.ba ili
Sanja Hardaga na 033 257 919, hardagas@ebrd.com