Seminar: „Predstavljanje tehnologije tretmana prečišćavanja otpadnih voda pomoću vještačkih močvarišta“

Ambasada Republike Češke u saradnji sa Privrednom komorom Republike Srpske, Privrednom/Gospodarskom komorom Federacije Bosne i Hercegovine, te Kantonalnom privrednom komorom Tuzle organizuje seminar na temu „Predstavljanje tehnologije tretmana prečišćavanja otpadnih voda pomoću vještačkih močvarišta“. Seminar će biti organizovan u sledećim terminima:

• 27.03.2017. godine u Tuzli;
  • 28.03.2017. godine u Banjoj Luci;
  • 29.03.2017. godine u Sarajevu;
  • 30.03.2017. godine u Mostaru.

Ukoliko smatrate da bi Vam bilo korisno da prisustvujuete ovom seminaru, molimo Vas da nam u najskorijem roku prijavite, te da navedete grad u kojem ćete prisustvovati seminaru.

Napominjemo da ste poziv možda već dobili direktno od Ambasade Republike Češke. Kontakt u Ambasadi Češke je gospođa Ines Terza (ines_terza@mzv.cz). Kontakt u Privrednoj komori Republike Srpske su Gordana Višekruna i Jelena Rodić (telefon: 051 222 986, jelenat@komorars.ba i gordanas@komorars.ba).

Pozivno pismo