Spasoje Albijanić predsjednik Skupštine Udruženja građevinasrtva i IGM

Direktor privrednog društva Monting montaža d.o.o. Bijeljina, Spasoje Albijanić izabran je za DSCN6369 - Copypredsjednik Skupštine Udruženja građevinarstva i industrije građevinskog materijala Privredne komore RS, za mandatni period 2017. – 2021. godina.

Na sjednici održanoj danas u prostorijama Komroe u Banjoj Luci za potpredsjednika Skupštine Udruženja izabran je Miodrag Simović iz JUIGE RS.

Takođe, na sjednici je kontituisana Skupština Udurženja, usvojena su i akta (Pravilnik i Poslovnik o radu), kao i godišnji izvještaj o radu prethodnog saziva i plan rada Udruženja za 2017. godinu.

Izabran je i Izvršni odbori, koji broji 17 članova, a koji će na konstitutivnoj sjednici izabrati rukovodstvo Izvršnog odbora u Uruženja.

Sjednici je prisustvovalo 26 privrednih društava.