USAID: Poziv na prezentaciju “Razvoj radne snage i veći pristup tržištima”

Projekt Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID-a) u saradnji sa Privrednom komorom Republike Srpske vas ovim putem poziva na zvaničnu prezentaciju programa Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID-a) pod nazivom “Razvoj radne snage i veći pristup tržištima” (eng. Workforce and Higher Access to Markets Activity – WHAM).

Prezentacija će se održati u četvrtak 4.4. 2019. godine u 12:00 sati u prostorijama Privredne komore Republiek Srpske (Adresa: Đure Daničića 1/II, Banja Luka).

Tokom prezentacije predstavnici USAID WHAM programa predstaviće mogućnosti prijave za novi javni poziv za podršku kompanija iz sektora metala, drveta i tekstila/obuće putem bespovratnih (grant) sredstava.

Molimo da prisustvo na ovom događaju potvrdite putem e-maila na zknezevic@iesc.org ili svjetlanat@komorars.ba

Tekst javnog poziva u prilogu.

RFA – New product development WHAM-AID-168-LA-17-00007