Banja Kulaši obilježila pet godina postojanja: Otvoren SPA bazen i dnevna terasa

Povodom obilježavanja pet godina uspješnog rada, Banja Kulaši danas je svečano otvorila SPA bazen sa hidromasažom i zatvorenu dnevnu terasu.

Zdravstveni centar u potpunosti je obnovljen 2016. godine i od tada Banja Kulaši neprekidno pruža nove mogućnosti i usluge, kako za domaći turizam, tako i za strani.

Tokom proteklih pet godina, Banja je uspjela da se dokaže kao jedan od najboljih zdravstvenih centara u Republici Srpskoj.

U okiru obilježavanja jubileja, danas je prezentovan i novi logotip, kao i novi smjer kompanije i kozmetički proizvodi.

Kako je istaknuto, tim Banje Kulaši konstantno raste i razvija se usavršavajući vještine u oblasti ugostiteljstva i turizma.

Ovoj svečanosti prisustvovali su i direktor Privredne komore Republike Srpske, Pero Ćorić i sekretar Udruženja trgovine i turizma Komore, Dragana Šobot.