Ćorić i Krčmar: Saradnja Komore i Garantnog fonda na visokom nivou

By 20. јула 2021. Novosti iz Komore, slide No Comments

Predsjednik Privredne komore Republike Srpske, Pero Ćorić i direktor Garantnog fonda Republike Srpske, Radivojа Krčmar, sastali su se danas u novim prostorijama Komore u Banjoj Luci.

Teme sastanka bile su realizacija Garantnog programa, zajednički projekti i realizacija Memoranduma o saradnji ovih institucija.

Sagovornici su ocijenili da je dosadašnja saradnja bila na visokom nivou, očekujući da će tako biti i u narednom periodu.

Predsjednik Ćorić posebno je naglasio da je zadovoljan što su inicijative Komore uvijek bile prihvaćene i realizivane od strane Garantnog fonda, što je posebno došlo do izražaja kroz delovanje predstavnika ove institucije u radu Savjetodavnog odbora Garantnog programa.