Delegacija privrednika iz oblasti tekstila, kože i obuće u posjeti sajmu u Dizeldorfu

U okviru saradnje sa Švicarskim programom promocije izvoza (SIPPO), Privredna komora Republike Srpske zajedno sa ostalim partnerima na projektu, Spoljnotrgovinskom komorom BiH  i Udruženjem tekstila, obuće i kože UTOK organizuje studijsku posjetu Sajmu sigurnosti i zaštite na radu A+A, koji će biti održan od 5. do 8. novembra u Dizeldorfu.

Osim predstavnika Komora, sajam će posjetiti i šest firmi iz Bosne i Hercegovine, odnosno četiri iz Republike Srpske: Miltex d.o.o. Banja Luka, Tehnička zaštita d.o.o. Doboj, Gončin d.o.o. Gradiška i Ligno komerc d.o.o. Banja Luka.

Cilj studijske posjete je da se izvrši procjena sajma za učešće BiH 2021. godine sa nacionalnim štandom, upoznavanje sa trendovima i uspostvaljanje kontakata sa potencijalnim poslovnim partnerima.