Domaće kompanije na sajmu bezbjednosti, zaštite zdravlja i zaštite na radu A+A u Diseldorfu

Ligno-Komerc Banja Luka jedna je od pet kompanija iz BiH koje se predstavljaju na Međunarodnom sajmu za bezbjednost, zaštitu zdravlja i zaštitu na radu A+A 2021, koji se održava u periodu od 26-29.10.2021. u njemačkom gradu Diseldorfu.

Organizator zajedničkog nastupa kompanija iz BiH je Spoljnorgovinska komora Bosne i Hercegovine, u saradnji sa švajcarskim programom za promociju uvoza SIPPO, a partner u organizaciji nastupa bila je Privredna komora Republike Srpske.

Na zajedničkom štandu, površine 60 metara kvadratnih, osim Ligno-Komerca predstavljaju se i Zenko Zenica, D.D.D. Zaštita Stolac, Export-Import Kuna Visoko i Rentex Com Tuzla.

A+A je najveći i najznačajniji međunarodni sajam na svijetu kada je u pitanju bezbjednost i zaštita na radu, a održava se svake dvije godine.

Ove godine na sajmu će se predstaviti 1.249 izlagača iz 56 zemalja.