Edukacija poreskih obveznka – „Elektronsko podnošenje prijava“ (novi termin)

Poreskim obveznicima u Republici Srpskoj će, od 20. marta 2019. godine, biti omogućeno da elektronskim putem, uz elektronski potpis, podnose poreske prijave (godišnja republička taksa, komunalna taksa, boravišna taksa).

Budući da postoji veliki interes poreskih obveznika za ovu temu, Privredna komora Republike Srpske u saradnji sa Poreskom upravom Republike Srpske organizuje novi termin seminara na temu „Elektronsko podnošenje prijava“, a sa namjerom da poreski obveznici u što kraćem roku budu upoznati sa načinom podnošenja gore navedenih prijava elektronskim putem.

Seminar će se održati u srijedu, 13.03.2019. godine u 10 časova, Banjoj Luci, velika sala Privredne komore, kontakt osoba Jelena Đurić, broj telefona: +387 51 232 950, e-mail: jelenadj@komorars.ba.

Ukoliko ste zainteresovani da prisustvujete na ovom seminaru, molimo Vas da potvrdite svoj dolazak na navedeni kontakt, budući da je broj mjesta ograničen.

Poziv