Edukativni centar PKRS: Izrabran novi sastav Upravnog odbora

23.02.2022.

Konstituisan je novi Upravni odbor Edukativnog centra Privredne komore Republike Srpske (EC PKRS).

U skladu sa Statutom, u Upravni odbor imenovani su predsjednik Upravnog odbora Komore, Borko Đurić, predsjednik Skupštine ove institucije, Spasoje Albijanić i generalni sekretar PKRS, Dragana Kokot.

Na današnjoj konstitutivnoj sjednici, na kojoj je je donesena i Odluka o usvajanju izvještaja o radi u finansijskog izvještaja za 2021. godinu, kao i Odluka o usvajanju plana rada i finansijskog plana za ovu godinu, za predsjednika ovog tijela izabran je Borko Đurić.

Takođe, donesena je i Odluka o objavi javnog poziva za redovno periodično osposobljavanje vozača motornih vozila i Odluka o objavi javnog poziva za javno važeće programe za koje EC PKRS posjeduje odobrenje za izvođenje.

Članovi UO razmatrali su i Program osposobljavanja za konobara.