Edukativni centar Privredne komore Republike Srpske: Javni poziv za upis kandidata za redovno periodično osposobljavanje vozača motornih vozila

Edukativni centar Privredne komore Republike Srpske raspisuje Javni poziv za upis kandidata za redovno periodično osposobljavanje vozača motornih vozila.

Na Program redovnog periodičnog osposobljavanja vozača motornih vozila, može se prijaviti osoba koja posjeduje:

• Legitimaciju za vozača motornog vozila izdatu od nadležnih institucija Bosne i Hercegovine,
  • Popunjen prijavni obrazac,
  • Dokaz o izvršenoj uplati u iznosu od 40,00 KM na žiro račun u „Sberbank“ Banja Luka broj:

567-241-1800000-151

Javni poziv ostaje otvoren do popunjavanja grupe. Najmanji broj polaznika neophodan za realizaciju Programa je 20, a u Programu može učestvovati najviše 96 polaznika u tri odjeljenja.

Prijavni obrazac možete preuzeti ovdje ili na adresi: Branka Ćopića 6, Banja Luka.

Više informacija na tel. 051/493-127; 066/234-020

Javni poziv za periodično osposobljavanje vozača