Edukativni centar Privredne komore Republike Srpske: Javni poziv za upis polaznika na javno važeći program osposobljavanja za profesionalnog vozača motornog vozila, operatera na CNC mašinama za obradu metala i alatničara

Edukativni centar Privredne komore Republike Srpske raspisuje Javni poziv  za upis polaznika na javno važeći program osposobljavanja za profesionalnog vozača motornog vozila, operatera na CNC mašinama za obradu metala i alatničara.

U Program osposobljavanja za profesionalnog vozača motornog vozila, može se upisati osoba koja ima:

• Navršenih 18 godina života,
  • završenu najmanje osnovnu školu,
  • ljekarsko uvjerenje o zdravstvenim i psihofizičkim sposobnostima za rad na poslovima profesionalnog vozača motornih vozila,
  • položen vozački ispit najmanje C1 vozačke kategorije, što dokazuje važećom vozačkom dozvolom.

U Program osposobljavanja za operatera na CNC mašinama za obradu metala, može se upisati osoba koja ima:

• završenu srednju školu,
  • ljekarsko uvjerenje o zdravstvenim i psihofizičkim sposobnostima za rad.

U Program osposobljavanja za alatničara, može se upisati osoba koja ima:

• završenu srednju školu,
  • ljekarsko uvjerenje o zdravstvenim i psihofizičkim sposobnostima za rad.

Javni poziv ostaje otvoren do 30.12.2021. godine.

Početak nastave za gore navedene konkretne programe će biti organizovan nakon formiranja grupe sa minimalnim brojem polaznika.

Informacije vezane za početak nastave, troškove, rokove plaćanja, druge uslove, kao i potrebnu dokumentaciju mozete dobiti upitom na e-mail: ecpkrs@komorars. ba ili na kontakt tel. 051/493-127;

066/234-020.

Javni poziv za početno osposobljavanje jul 2021